Last minute od 200 CK | Články o cestování - nový agregátor
Pro přidání inzerátu použijte heslo "nejsem spam" (bez mezer), omlouváme se za znepříjemnění, připravujeme lepší ochranu proti spamu.

letadlo


Egypt listopad 2019

Ahoj, jedeme do Marsy (zatím je nás 5, věk 30-50) a rádi přibereme nějaké kamarády. Jsme šnorchlaři, potápěči (AOWD) i plážoví povaleči. Máme vybraný termín 10.-20.11.2019 za 15990,- (zahrnuje letenky z Prahy, transfery, ubytování ve dvoulůžk.pokoji a stravu all inclusive). Pro potápěče je u hotelu potápěčská základna. Hotel Jolie beach resort. Je možný i kratší týdenní termín (dva se musí vrátit dříve z důvodu dovolené). Ráda pošlu více informací na mejlík. Jsme pohodová skupinka.

Pohlaví: žena

Věk: 49

Způsob cestování: Přes cestovku

Destinace: Egypt, Marsa Alam

Období: 10.-20.11.2019

Zima 2020 v teple

Hledám spolucestujicí/ho na odpočinkovou dovolenu cca 8 týdnu (Thajsko, Vietnam, Bali, Filipíny).
Výběr destinací po vzájemné domluvě.

Pohlaví: muž

Věk: 62

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Destinace: Thajsko, Vietnam, Bali, Filipíny).

Období: leden-březen 2020

IZREAEL

Zdravím, hledám spolucestujícího na poznávačku do Izraele , jsem SŠ , nekonfkliktní, společenský a velmi tolerantní, zajímám se o památky a historii z tohoto důvodu bych rád navštívil tuto zemi. Můžete mě kontaktovat, určitě se domluvíme.Budu rád za každou odpověd´.

Pohlaví: muž

Věk: 56

Způsob cestování: Přes cestovku

Destinace: Izreal

Období: dle domluvy

Tádž Mahal (v Indii) + Vietnam…..

Moc zdravím. Hledám parťáka nebo parťačku na tento plán: Indie + Vietnam. Je mi jedno jest-li muž nebo žena a jaký věk / odkud jste. Důležitá je pro mě pohodová atmosféra a kamarádského člověka sebou s kým si dobře pokecám a zároveň užiji/zasdílíme zážitky s toho co uvidíme. Co uvidíme: Tádž Mahal, další zajímavé památky v Agře i Dilí, Hanoi, vodopády Ban Gioc, město Ha Long, vyhlídku v Ha Long a to Nui Bai Tho, Bo Hon Island, Cat ba Island, Cat ba national park, Lan Ha Bay. Nejsem cestovka, plán není s cestovkou (baví mě potřebné najít). Mám bohaté zkušenosti s obdobnými cestami mimo Evropu, spolucestujícími z internetu a vždy hezky užili (akorát ne všichni mají čas nebo chtějí vidět stejný místa). Nerada bych vyrazila sama, ráda bych někoho k sobě. Termín únor nebo březen (termínově se můžu přizpůsobit). Výpočet na 15 – 16.dnů. Prosím, aby mi psali jen vážný zájemci. Můžete psát na e-mail: L.K.B.K@seznam.cz Nutné se osobně setkat (vždy na půl cesty), pokud žijete v zahraničí je možné si zavolat přes Skype. Prosím pište co nejdřív. Následně po schůzce (osobní, telefonické přes Skype), kupujeme letenky a zařizujeme víza apod. Mám zpracované další informace. Další info v případě, že máte skutečně zájem tj. veliký zájem jsem ochotná poslat do e-mailu. Budu moc ráda, když se mi ozvete a těším se na setkání a společnou cestu/zážiky (je mi jedno jest-li již máte za sebou nějakou cestu/cestování nebo ne (vítám k sobě každého)). Mějte krásný den.

Pohlaví: žena

Věk: 31

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Destinace: Indie, Vietnam

Období: únor nebo březen (či část a část měsíce)

Itálie či Řecko září 2019

Hledám v předstihu spolucestující (která se potýká se stejným problémem jako já, totiž že samotná by musela platit vysoký příplatek za neobsazené lůžko) na dovolenou v září 2019 s cestovkou Alexandria. Věk tedy není vůbec rozhodující. Mám zájem o následující destinace: Itálie – Ischia – Forio (hotel La Scogliera nebo Zaro; letecky, 7 nocí, polopenze, cena cca 17 tisíc) nebo Řecko – Rhodos – Lindos (hotel Lindos White; letecky, 7 nocí, all inclusive, cena cca 15 tisíc). Více informací viz katalog zájezdů Alexandria. Jsem přístupna i jinému srovnatelnému návrhu, pokud bude podložen dobrými zkušenostmi . Koneckonců máme dostatek času navázat kontakt a společně najít řešení, které by uspokojilo obě strany, a již nyní se těším na prázdninové dobrodružství.

Pohlaví: žena

Věk: 59

Způsob cestování: Přes cestovku

Destinace: Itálie, Řecko

Období: září 2019

Jarmila Kozáková |
| V Spolucestování | 1 komentář »

Mexiko,Guatemala, Belize 5/2019

Hledám spolucestující na 15ti denní cestu v termímu 25.5.-9.6.2019. Jedná se o kombinaci poznávací dovolené a potom cca 6 dnů odpočinek u moře. Poznávačku zajišťuje Čech, žijící v Mexiku, který tam má cestovní agenturu. Potřebuji dát dohromady skupinu asi 8 lidí, aby to vyšlu cenově příznivě. V případě zájmu pošlu podrobný rozvrh. Pokud máte zájem,pište na e-mail : ryparova@quick.cz

Pohlaví: žena

Věk: 53

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Destinace: Mexiko

Období: 5/2019

HONDURAS září 2018

Ahooj, s přítelem se snažíme složit partu lidí, která by s nami jela do Hondurasu. Přítel z Hondurasu pochází, takže co se týče jazykové bariéry nebo nějakých dalších věcí, je o vse postaráno. Radi bychom si pronajali minibus, který při vice lidech vyjde hodně levne. S partou lidi jsme už byli minulý rok, tak můžeme více informací napsat do mailu. Na věku, ani pohlaví nám vůbec NEZÁLEŽÍ. :-)

Pohlaví: žena

Věk: 22

Způsob cestování: Přes cestovku

Destinace: Honduras – karibik

Období: Září

Dovolená Rhodos

Ze zdravotních důvodů jsem nucena zrušit naplánovanou dovolenou na ostrově Rhodos. Jedná se o dvoulůžkový pokoj s polopenzí v hotelu Palm bay v letovisku Pefkos v termínu od 22.6.-29.6.2018 s odletem z Ostravy. Původní cena byla 18790,- Kč za osobu, nyní nabízím za 12.500,- za osobu (cestovní kancelář TRAVEL 2002).

Pohlaví: žena

Věk: 50

Způsob cestování: Přes cestovku

Destinace: Rhodos

Období: 22.6.-29.6.2018

Mauricius srpen, září 2018

Ahoj, hledám splucestující/ho na Mauricius, cca 14 dní. Koupání s poznáváním ostrova a výlety. Kdykoli srpen, září :-) cestovka, nebo na vlastní pěst, lze obojí :-)

Pohlaví: žena

Věk: 38

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Destinace: Mauricius

Období: srpen, září 2018

Řecko 09/2018

Hezký den, s předstihem hledám parťačku na dovolenou na ostrov Limnos. Single je to smutné, bude více zážitků a možnost sdílet vše spolu. Hledám cestovatelku 30-45let, s dobrou náladou a chutí celý ostrov prozkoumat, projezdit na skutru a ne jen zatěžkávat lehátko na pláži. Délka cca na 8-10 dní. Odpovědi prosím na email.

Pohlaví: muž

Věk: 49

Způsob cestování: Přes cestovku

Destinace: Limnos

Období: 1.9. – 30.9.2018

Mexiko přelom srpen/září 2017

Mexiko mezi 25.8.-10.9.2017, Letenka do Mex-city a vlastní osa, poznávání, výlety. Jsem nekuřačka, Praha, 36 let.
mail: kassie@seznam.cz

Pohlaví: žena

Věk: 36

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Destinace: Mexiko

Období: srpen/září 2017

Spolucestující na Gran Canaria

Ahoj. Hledám pohodovou spolucestující na GRAN CANARIA krásný 4hotel (s výbornými referencemi na Tripadvisoru) s polopenzí v termínu 10.7. – 17.7. 2017. Jsem brunetka VŠ 45 nekonfliktní sportovní typ z Brna. Odlet je z Bratislavy. Budu se těšit.

Pohlaví: žena

Věk: 45

Způsob cestování: Přes cestovku

Destinace: GRAN CANARIA

Období: 10.7. 2017 – 17.7. 2017

Hledám spolucestující

Ahoj, v říjnu plánujeme okruh po Srí Lance, při kterém budeme mít jedinečnou možnost navštívit mimo jiné také severní část ostrova. Jedná se o předem stanovený okruh s programem a česky hovořícím průvodcem. Hledám tedy spolucestující, maximálně 13 osob. Cena se odvíjí od počtu osob, částka za 16 denní okruh bude v rozmezí 25-30 tis/osoba + letenka (13-20 tis./osoba). Pokud byste měli zájem, více info zašlu do emailu. Lucka

Pohlaví: žena

Věk: 27

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Destinace: Srí Lanka

Období: 12.10.-27.10.

Madagaskar + Seychelles 2017

Hledám človíčka nebo človíčky na tento výlet. Termín je orientační, mohu odletět třeba i zítra. Časově nejsem limitována ani délkou pobytu, tudíž se mohu lehce přizpůsobit. Vzhledem ke klimatu na ostrovech je nyní ideální doba a přála bych si odjet co možná nejdřív. Proč zrovna Madagaskar? Jelikož Srí Lanka, Bali, Indonésie, Thajsko se stalo cílem mnoha turistů jako dříve bývalo Chorvatsko. Nikdy nechodím s davem, spíš mě láká poznat něco novější, „netknuté“ a „nepoznané“… Itinerář jsem splánovala již v lednu,ale nenašla jsem žádné parťáky. Tak snad jaro přinese více štěstěny ♥

KONTAKT: beabus@centrum.cz
nebo FACEBOOK: https://www.facebook.com/beata.busova

Pohlaví: žena

Věk: 31

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Destinace: Madagaskar

Období: Jaro

Dovolená u moře

Ahoj, hledám parťačku nebo parťáka na dovolenou u moře začátkem května, nejlépe Kanárské ostrovy s odletem z Brna. Těším se na odpovědi na email dovolena-1@seznam.cz

Pohlaví: žena

Věk: 35

Způsob cestování: Přes cestovku

Destinace: Kanárský ostrovy

Období: květen-červen

Havaj – ostrov Kaui + Honolulu

Hledám spolucetující na dovolenou na Hawaj, konkrétně ostrov Kaui a jeho Kalalau trail a okolí na tomto ostrově. Před absolvováním či na konci dovolené se podívat na tak cca 2. dny do Honolulu a podívat se na Waikiki beach a pokochat se touto oblastí (opravdu jen v krátkosti, když už tady budeme v okolí (nevracím se na stejná místa a proto bych měla takovou představu)). Představa odletu/dovolené červen nebo červenec nebo srpen či září. Já bych nejraději tuto dovolenou naplánovala na červenec, protože zde vychází 2.dny státního svátku uprostřed týdne a to by se mi vzhledem k množství dovolené velmi hodilo. Ale jelikož nechci jet sama a chci sdílet s dalšími spolucestujícími zážitky a nadšení, tak bych byla moc ráda, když by jste se ke mě někdo přidal (jsem ochotná se přizpůsobit (měsíci odletu…apod.). Úplně mi je jedno, kolik Vám je let, jakého jste pohlaví a kde aktuálně žijete nebo z jaké části ČR se nacházíte, důležité je chuť a nadšení.
Sraz možný na skype, ale nejlépe osobně někde na půl cesty, před koupí letenek a pro bližší info. Plán délky dovolené je 14.dnů. Koupit letenky co nejdříve. Byla jsem takhle cestovat již ve světě několikrát a tak mám zkušenosti. Jsem ochotná vše naplánovat, zjistit vše potřebné, potřebné nakoupit – stačí se jen přidat. Se spolucestujícími s lidmi z internetu mám letité zkušenosti, je to moc fajn a více si dovolenou člověk takto užije, protože nás zajímá a chceme vidět to samé….Prosím, aby se ozývaly, jen vážný zájemci. Budu moc, moc ráda, když se ozvete co nejdříve. Nejlépe na e-mail: L.K.B.K@seznam.cz. Jsem Lenka, 29.let. Myslím věci vážně, rádá poznávám nové lidi, kamarádská, komunikativní.

Pohlaví: žena

Věk: 29

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Destinace: Havaj

Období: Červen nebo červenec nebo srpen či září (na domluvě)

dovolená

Hledám spolucestující(kamarádku) na pobyt u moře 11-12 dní v Řecku.Odpočinková dovolená, koupání, opalování, výlety, procházky, malý hotýlek nebo studio. Jsem nekuřačka, odlet z Prahy. Nechci platit příplatek.

Pohlaví: žena

Věk: 56

Způsob cestování: Přes cestovku

Destinace: Řecko

Období: červenec, srpen

Hledám spolucestující

Hledám spolucestující, kamarádku na dovolenou 2017. Mám ráda moře i hory.
Jsem pohodová 36. Nejlépe Zlínský kraj.
Kontakt: 0909li@seznam.cz

Pohlaví: žena

Věk: 36

Způsob cestování: Přes cestovku

Destinace: na dohodě

Období: na dohodě

poznávací zájezd

Hledám parťačku na poznávací zájezd od CK ESO Réunion-Mauritius-Seychely 28.3.-11.4.2017.Nechci platit jednolůžkový pokoj.

Pohlaví: žena

Věk: 54

Způsob cestování: Přes cestovku

Destinace: Réunion-Mauritius-Seychely

Období: 28.3.-11.4.2017

Hledáme pár který by jel s námi do Thajska

Ahoj, hledáme s přítelkyní pár, který by s námi jel do Thajska. Chtěli by jsme odletět hned po Vánocích 25.12.2016. Kdyby někdo měl zájem, nebo by se někomu nehodil datum, je možné po domluvě změnit termín odletu :) Hledáme lidi, kteří jsou pro každou srandu a umějí se bavit. Tomáš 20 – Karolína 18

Pohlaví: muž

Věk: 20

Způsob cestování: Přes cestovku

Destinace: Thajsko

Období: 25.12.2016 – 7.1.2017

Zajímavé stránky a partneři

Průvodci

Odjinud