Last minute od 200 CK | Články o cestování - nový agregátor
Pro přidání inzerátu použijte heslo "nejsem spam" (bez mezer), omlouváme se za znepříjemnění, připravujeme lepší ochranu proti spamu.

roadtrip


Roadtrip po Francii léto 2014

Ahoj,
jsme dva studenti (24let) a hledáme další dva dobrovolníky na road trip po Francii. Pravděpodobně odjezd v druhé půlce srpna a návrat kolem půlky září (nebo dle domluvy). Jede se autem, nejprve se někam vyplácnout na pláž do jižní Francie a pak poznávačka po pamětihodnostech Francie dle domluvy. Chceme to stihnout než nám bude 26, abychom neplatili vstupy do pamětihodností. Očekávaná cena je cca 1000 Kč/ den i s kapesným. Budeme se pohybovat autem (máme) a přespávat v kempech. Hodil by se nám ideálně někdo kdo mluví francouzsky, ale není podmínkou. Kdo chce jet s námi, nebo ví o někom, kdo by jel, pište na email.
PS: Jeden měsíční readtrip po USA už máme za sebou a spolucestující si nestěžovali ;)

Pohlaví: žena

Věk: 24

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Destinace: Francie

Období: léto 2014

Eurotrip 2010 aneb autem po západní evropě – ČERVENEC

Zdravím všechny cestovatele/ky,

možná jste si všimli, že už plánuji Roadtrip po USA na konci léta a tak si říkáte, jestli jsem se třeba nezbláznil.;) Ale ne, opravdu mám ještě v plánu něco kratšího (cca 3-7000km) na cca 2-4 týdny po západní Evropě (Německo, Benelux, Francie, Itálie, Švýcarsko, Rakousko…), je to dost otevřený různým představám, kvůli přeložení z června na červenec (škodovka nestíhá vyrábět auta) jaksi odpadla většina původní skupiny, proto vyhlašuji výběrové řízení na zatím 2 členy výpravy.:D Hlavní požadavky spolehlivost a přehnaný smysl pro humor.:D Nejde mi ani tak o to vidět všechno, ale užít si to a podívat se třeba i ne do tak proflánutejch míst (např. Normandie).

Náklady o dost nižší (není potřeba půjčovat auto, beru svoje auto):
Benzín, mýta a známky – dohromady asi 15-20k, takže ve čtyřech lidech max 5k/os
A pak už jen to co se utratí za hotely, vstupy a jídlo.
Myslím, že do 20k by se to mělo v pohodě vejít.

Jak vidno, dost to spěchá, je možno jet kdykoliv v červnenci, ale v srpnu by to už minimálně z mé strany nevyšlo.

Email: martinjanosik@gmail.com

Martin (21)

Pohlaví: muž

Věk: 21

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Destinace: EU

Období: červenec

Roadtrip USA 2010 srpen-zari

Zdravím všechny dobrodruhy, na konec léta bych rád opět zamířil do USA na roadtrip. Konec léta jsem vybral záměrně, jednak nebude už na jihozápadě takové vedro (Arizona minulý červenec – 49stupňů ve stínu apod) a hlavně bude už po hlavní turistický sezóně a nebudou se tak všude plést americký kindersáci:D. V USA jsem byl 2×, nacestováno cca 15tis mil. Trasa celého roadtripu je na domluvě, nejde mi ani tak udělat 30 států a 20tis mil, jako se spíš podívat do ne úplně profláknutých míst.;) Nemám problém jet sám, ale ve 2 a více se to vždycky lépe táhne. Ale zase nic se nemá přehánět, optimum jsou 4 cestovatelé, alespoň z předchozích zkušeností, proto využívám této příležitosti a hledám případné spolucestovatele, cestovetelky. Mám dobré slevy díky různým business programům na půjčení aut, hotely i letenky, takže i nějaká koruna by se třeba ušetřila.;) Jinak jsem student VŠ v HK.

Email: martinjanosik@gmail.com

Pohlaví: muž

Věk: 20

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Destinace: USA

Období: konec léta

Zajímavé stránky a partneři

Průvodci

Odjinud