Last minute od 200 CK | Články o cestování - nový agregátor
Pro přidání inzerátu použijte heslo "nejsem spam" (bez mezer), omlouváme se za znepříjemnění, připravujeme lepší ochranu proti spamu.

bus


poznavačka podzim2015

já 43 letá pražačka hledám cestovatelku na poznavačku jen s cestovkou 10-15dni cena do 45tis. skandinávie, indie,Srí lanka,nebo dle domluvy zaři-prosinec,nechce se mi platit lužko navíc .

Pohlaví: žena

Věk: 43

Způsob cestování: Přes cestovku

Destinace: Sri lanka,indie,Skandinavie,

Období: ZAŘI-PROSINEC

Korfu-21 nocí u moře-červen 2011- last minute

Ahoj všem,jsem 36 letý pohodář,nekon­fliktní nekuřák.Nepřidal by se náhodou nějaký parťák/čka na báječný superlast minute na kouzelný ostrov Korfu na severozápadní úchvatné pobřeží,odjezd za 10dnů,samotnému se mi nechce :-) Jedná se o 21 nocí u moře+cesta busem(za cenu cca 7–10dnů zájezdu na last)v nejkrásnější části ostrova,30m od písečné pláže-ubytování v patře s výhledem na moře( čistá studia-kuchynka,ledni­ce,tv,atd) v okolí nejkrásnější pláže,pobřeží,Porto Timoni-dvojpláž,Arillas,A­.Stefanos,A.Ge­orgios…a jiné skvosty.Jak relax,opalová­ní,moře,pohoda na pláži-tak pro zpestření beru i kajak pro dva pro pohodové toulky po mořském okolí,pokud by byla oboustranná chuť,či možno podniknout výlety skutrem,autem po ostrově na další nádherná kouzelná místa,kterých Korfu nabízí velice mnoho nebo lodní výlety na okolní ostrovy Paxos,Antipaxos, či Parga,Albánie.. Přeji všem fajn léto a těším se když tak třeba i na nějakou odpověď na mail sea.post (at) sez­nam.cz

Pohlaví: muž

Věk: 36

Způsob cestování: Přes cestovku

Destinace: ostrov Korfu, Řecko

Období: červen 2011

Londýn na pár dní (s návštěvou Les Misérables)

Ahoj, hledám parťačku pro cestu do Londýna busem na pár dní – prodloužený víkend. Chci vyrazit v první půlce září, za památkami, ale taky za kulturou. Chtěla bych vidět Bídníky v Queen´s theatre a možná i Danton´s Death v National theatre.

Pohlaví: žena

Věk: 25

Způsob cestování: Přes cestovku

Destinace: Londýn

Období: září 2010

Zajímavé stránky a partneři

Průvodci

Odjinud