Last minute od 200 CK | Články o cestování - nový agregátor
Pro přidání inzerátu použijte heslo "nejsem spam" (bez mezer), omlouváme se za znepříjemnění, připravujeme lepší ochranu proti spamu.

Itálie či Řecko září 2019

Hledám v předstihu spolucestující (která se potýká se stejným problémem jako já, totiž že samotná by musela platit vysoký příplatek za neobsazené lůžko) na dovolenou v září 2019 s cestovkou Alexandria. Věk tedy není vůbec rozhodující. Mám zájem o následující destinace: Itálie – Ischia – Forio (hotel La Scogliera nebo Zaro; letecky, 7 nocí, polopenze, cena cca 17 tisíc) nebo Řecko – Rhodos – Lindos (hotel Lindos White; letecky, 7 nocí, all inclusive, cena cca 15 tisíc). Více informací viz katalog zájezdů Alexandria. Jsem přístupna i jinému srovnatelnému návrhu, pokud bude podložen dobrými zkušenostmi . Koneckonců máme dostatek času navázat kontakt a společně najít řešení, které by uspokojilo obě strany, a již nyní se těším na prázdninové dobrodružství.

Pohlaví: žena

Věk: 59

Způsob cestování: Přes cestovku

Destinace: Itálie, Řecko

Období: září 2019

Jarmila Kozáková |
| Říjen 16, 2018 | V Spolucestování

1 komentář pro Itálie či Řecko září 2019

  1. Celé roky jezdím k moři a příští rok poprvé nebudu mít s kým. Jezdili jsme vždy v červnu, protože je mnohem delší den a ceny jsou také příznivé, ale klidně budu mít změnu. Mám ráda Itálii i Řecko, takže domluva je možná. Příští rok mi bude 52let.

Zanechte komentář

Související inzeráty

Zajímavé stránky a partneři

Průvodci

Odjinud