Last minute od 200 CK | Články o cestování - nový agregátor
Pro přidání inzerátu použijte heslo "nejsem spam" (bez mezer), omlouváme se za znepříjemnění, připravujeme lepší ochranu proti spamu.

moře


Egypt listopad 2019

Ahoj, jedeme do Marsy (zatím je nás 5, věk 30-50) a rádi přibereme nějaké kamarády. Jsme šnorchlaři, potápěči (AOWD) i plážoví povaleči. Máme vybraný termín 10.-20.11.2019 za 15990,- (zahrnuje letenky z Prahy, transfery, ubytování ve dvoulůžk.pokoji a stravu all inclusive). Pro potápěče je u hotelu potápěčská základna. Hotel Jolie beach resort. Je možný i kratší týdenní termín (dva se musí vrátit dříve z důvodu dovolené). Ráda pošlu více informací na mejlík. Jsme pohodová skupinka.

Pohlaví: žena

Věk: 49

Způsob cestování: Přes cestovku

Destinace: Egypt, Marsa Alam

Období: 10.-20.11.2019

Madagaskar + Seychelles 2017

Hledám človíčka nebo človíčky na tento výlet. Termín je orientační, mohu odletět třeba i zítra. Časově nejsem limitována ani délkou pobytu, tudíž se mohu lehce přizpůsobit. Vzhledem ke klimatu na ostrovech je nyní ideální doba a přála bych si odjet co možná nejdřív. Proč zrovna Madagaskar? Jelikož Srí Lanka, Bali, Indonésie, Thajsko se stalo cílem mnoha turistů jako dříve bývalo Chorvatsko. Nikdy nechodím s davem, spíš mě láká poznat něco novější, „netknuté“ a „nepoznané“… Itinerář jsem splánovala již v lednu,ale nenašla jsem žádné parťáky. Tak snad jaro přinese více štěstěny ♥

KONTAKT: beabus@centrum.cz
nebo FACEBOOK: https://www.facebook.com/beata.busova

Pohlaví: žena

Věk: 31

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Destinace: Madagaskar

Období: Jaro

Tunisko Djerba! :)

El Mouradi Djrerba Menzel 16.10.-30.10. 15 dní zatím za 15 590 :) hledám spolucestující, ženu jakéhokoli věku i charakteru, aktivní i neaktivní, hlavně aby si uměla odpočinout a ocenit krásnou dovolenou. Jsem nekonfliktní, nekouřím, hotel a okolí znám a přizpůsobím se snad čemukoliv. irruuus@yahoo.com, facebook.com/iruska96

Pohlaví: žena

Věk: 19

Způsob cestování: Přes cestovku

Destinace: Djerba Tunisko

Období: 16.10.-30.10..

Matka se synem – moře

37letá s 6letým synem hledají parťáky na dovolenou u moře – jinou matku s děckem v podobném věku. Začatek července nebo přelom července – začátek srpna. Nejlépe Řecko, ale netrváme na tom.

Pohlaví: žena

Věk: 37

Způsob cestování: Přes cestovku

Destinace: Řecko

Období: prázdniny

Zajímavé stránky a partneři

Průvodci

Odjinud