Last minute od 200 CK | Články o cestování - nový agregátor
Pro přidání inzerátu použijte heslo "nejsem spam" (bez mezer), omlouváme se za znepříjemnění, připravujeme lepší ochranu proti spamu.

Mauricius srpen, září 2018

Ahoj, hledám splucestující/ho na Mauricius, cca 14 dní. Koupání s poznáváním ostrova a výlety. Kdykoli srpen, září :-) cestovka, nebo na vlastní pěst, lze obojí :-)

Pohlaví: žena

Věk: 38

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Destinace: Mauricius

Období: srpen, září 2018

Aneta |
| Leden 14, 2018 | V Spolucestování

Komentáře (5) pro Mauricius srpen, září 2018

 1. Ahoj, chci se jen zeptat zda je nabídka aktuální :) L.

 2. Ahoj, taky bych moc ráda na Mauricius, jen bohužel nemám s kým, tak hledám touto cestu. Já pohodová, 56, ml. vzhledu i myšlení. Druhá polovina září je pro mě ideální, preferuji cestovku, 4*, all.
  Těším se na odpověď. Darja

 3. Ahoj,
  Mauricius mě taky láká, třeba bychom se dohodly :-) jsem z Prahy, 37, nekuřačka, preference vlastní osa, bez CK, pohoda, poznávat, na pláži se válet mě extra nebaví. Také mám volno na cesty 22.6.-12.7. takže kdyby zvažovala třeba tento termín?

 4. Ahoj,
  taky se chystám v tomto termínu na dovolenou. Říkala jsem si že bych zkusila Bali, co se týče Mauricia, tak nemám představu o ceně. Kolik máš plánovaný rozpočet? Je mi 29 a dovolenou si představuji spíše aktivní… kultura, příroda, zábava,… nebráním se i občas si poležet na pláži (ale určitě to není smysl mé dovolené).

 5. Ahoj,

  o něčem obdobném jsem uvažoval také. Rád bych se podíval/procestoval Mauricius. Termín by mi vcelku vyhovoval. Můžeme se o tom případně pobavit, je li to aktuální.

  Honza (39)

Zanechte komentář

Související inzeráty

Zajímavé stránky a partneři

Průvodci

Odjinud