Last minute od 200 CK | Články o cestování - nový agregátor
Pro přidání inzerátu použijte heslo "nejsem spam" (bez mezer), omlouváme se za znepříjemnění, připravujeme lepší ochranu proti spamu.

auto


Tádž Mahal (v Indii) + Vietnam…..

Moc zdravím. Hledám parťáka nebo parťačku na tento plán: Indie + Vietnam. Je mi jedno jest-li muž nebo žena a jaký věk / odkud jste. Důležitá je pro mě pohodová atmosféra a kamarádského člověka sebou s kým si dobře pokecám a zároveň užiji/zasdílíme zážitky s toho co uvidíme. Co uvidíme: Tádž Mahal, další zajímavé památky v Agře i Dilí, Hanoi, vodopády Ban Gioc, město Ha Long, vyhlídku v Ha Long a to Nui Bai Tho, Bo Hon Island, Cat ba Island, Cat ba national park, Lan Ha Bay. Nejsem cestovka, plán není s cestovkou (baví mě potřebné najít). Mám bohaté zkušenosti s obdobnými cestami mimo Evropu, spolucestujícími z internetu a vždy hezky užili (akorát ne všichni mají čas nebo chtějí vidět stejný místa). Nerada bych vyrazila sama, ráda bych někoho k sobě. Termín únor nebo březen (termínově se můžu přizpůsobit). Výpočet na 15 – 16.dnů. Prosím, aby mi psali jen vážný zájemci. Můžete psát na e-mail: L.K.B.K@seznam.cz Nutné se osobně setkat (vždy na půl cesty), pokud žijete v zahraničí je možné si zavolat přes Skype. Prosím pište co nejdřív. Následně po schůzce (osobní, telefonické přes Skype), kupujeme letenky a zařizujeme víza apod. Mám zpracované další informace. Další info v případě, že máte skutečně zájem tj. veliký zájem jsem ochotná poslat do e-mailu. Budu moc ráda, když se mi ozvete a těším se na setkání a společnou cestu/zážiky (je mi jedno jest-li již máte za sebou nějakou cestu/cestování nebo ne (vítám k sobě každého)). Mějte krásný den.

Pohlaví: žena

Věk: 31

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Destinace: Indie, Vietnam

Období: únor nebo březen (či část a část měsíce)

Mexiko přelom srpen/září 2017

Mexiko mezi 25.8.-10.9.2017, Letenka do Mex-city a vlastní osa, poznávání, výlety. Jsem nekuřačka, Praha, 36 let.
mail: kassie@seznam.cz

Pohlaví: žena

Věk: 36

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Destinace: Mexiko

Období: srpen/září 2017

Havaj – ostrov Kaui + Honolulu

Hledám spolucetující na dovolenou na Hawaj, konkrétně ostrov Kaui a jeho Kalalau trail a okolí na tomto ostrově. Před absolvováním či na konci dovolené se podívat na tak cca 2. dny do Honolulu a podívat se na Waikiki beach a pokochat se touto oblastí (opravdu jen v krátkosti, když už tady budeme v okolí (nevracím se na stejná místa a proto bych měla takovou představu)). Představa odletu/dovolené červen nebo červenec nebo srpen či září. Já bych nejraději tuto dovolenou naplánovala na červenec, protože zde vychází 2.dny státního svátku uprostřed týdne a to by se mi vzhledem k množství dovolené velmi hodilo. Ale jelikož nechci jet sama a chci sdílet s dalšími spolucestujícími zážitky a nadšení, tak bych byla moc ráda, když by jste se ke mě někdo přidal (jsem ochotná se přizpůsobit (měsíci odletu…apod.). Úplně mi je jedno, kolik Vám je let, jakého jste pohlaví a kde aktuálně žijete nebo z jaké části ČR se nacházíte, důležité je chuť a nadšení.
Sraz možný na skype, ale nejlépe osobně někde na půl cesty, před koupí letenek a pro bližší info. Plán délky dovolené je 14.dnů. Koupit letenky co nejdříve. Byla jsem takhle cestovat již ve světě několikrát a tak mám zkušenosti. Jsem ochotná vše naplánovat, zjistit vše potřebné, potřebné nakoupit – stačí se jen přidat. Se spolucestujícími s lidmi z internetu mám letité zkušenosti, je to moc fajn a více si dovolenou člověk takto užije, protože nás zajímá a chceme vidět to samé….Prosím, aby se ozývaly, jen vážný zájemci. Budu moc, moc ráda, když se ozvete co nejdříve. Nejlépe na e-mail: L.K.B.K@seznam.cz. Jsem Lenka, 29.let. Myslím věci vážně, rádá poznávám nové lidi, kamarádská, komunikativní.

Pohlaví: žena

Věk: 29

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Destinace: Havaj

Období: Červen nebo červenec nebo srpen či září (na domluvě)

Tenerife

Ahoj, hledám parťáka/parťačku na cestu a cestování po ostrově Tenerife.Cestování autem, pěšky.10-20dní v období leden-únor2017.Záleží na domluvě.

Pohlaví: muž

Věk: 32

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Destinace: Kanarské Ostrovy

Období: leden-únor2017

Rovinj – září 1/2

Pohodový pár nabízí spolujízdu dvěma osobám na trase Praha-Benešov-Tábor-ČB-Linz-Klagenfurt-Ljubljana-Postojna-Rovinj. Lze odbočit dle dohody. Můžeme poskytnout info o ubytování v Rovinji cca 200m od moře, dvoulůžkový pokoj 35+ EU za den. Bližší info mailem. hrochousekATcentrum.cz

Pohlaví: žena

Věk: 46

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Destinace: Chorvatsko – Rovinj

Období: 30.8.-13.9.

Španělsko

Hledám kamarádku-spolucestující,z Brna a okolí.Do Španělska.Září 2014.Vše zařídím,španělsky umím a vyznám se.Předpokládaná cena 10tisíc(letenky,ubytování strava)Pobyt u moře,odlet Bratislava.

Pohlaví: žena

Věk: 40

Způsob cestování: Přes cestovku

Destinace: Španělsko

Období: září 2014

Zermatt/Matternhorn 01/2015

Zdar lyžaři a lyžařky, léto ještě sice ani nezačalo,ale je třeba myslet na zadní kolečka. Jedu s kámošem v Lednu 2015 na týden lyžovat na Matternhorn ve švýcarsku. Již jsme tam byli loni a bylo to naprosto dokonalé. Je to prostě střecha Evropy, kde sjezdovka začíná ve 4000 m.n.m. a má délku až 21km. Celkem se v areálu nachází 350km sjezdovek. No prostě ráj. Máme velké auto a můžeme přibrat až čtyři lidi. Je to s ubytováním, ale bez jídla. Na pokojích je kuchyň a dá se tam slušně uvařit. Předpokládaný rozpočet na týden včetně ubytování, dopravy a skipasu je cca 15-18.000,-Kč. Záleží na tom kolik nás bude a za kolik seženu ubytování.

Pohlaví: muž

Věk: 39

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Destinace: Zermatt

Období: 01/2015

Roadtrip po Francii léto 2014

Ahoj,
jsme dva studenti (24let) a hledáme další dva dobrovolníky na road trip po Francii. Pravděpodobně odjezd v druhé půlce srpna a návrat kolem půlky září (nebo dle domluvy). Jede se autem, nejprve se někam vyplácnout na pláž do jižní Francie a pak poznávačka po pamětihodnostech Francie dle domluvy. Chceme to stihnout než nám bude 26, abychom neplatili vstupy do pamětihodností. Očekávaná cena je cca 1000 Kč/ den i s kapesným. Budeme se pohybovat autem (máme) a přespávat v kempech. Hodil by se nám ideálně někdo kdo mluví francouzsky, ale není podmínkou. Kdo chce jet s námi, nebo ví o někom, kdo by jel, pište na email.
PS: Jeden měsíční readtrip po USA už máme za sebou a spolucestující si nestěžovali ;)

Pohlaví: žena

Věk: 24

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Destinace: Francie

Období: léto 2014

Evropa

Ahoj, jmenuji se Tereza a mam 20 let. Miluju cestovani, ale bouzel nemam skym cestovat. Chtěla bych jed napr . Skotsko, svycarsko, italie , francie …. hory, nebo pamatky, nejlepe oboji :) Hledam partaka/partacku/partaky na cestovani :) max. 30 let . Kontakt: terkalyskova@gmail.com diky:)

Pohlaví: žena

Věk: 20

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Období: Po domluvě

www.cesta-po-usa.cz

Cestování po USA za 60 dolarů os/den. Ubytovaní,doprava autem,vstupy do NP v ceně… Vice na www.cesta-po-usa.cz

Pohlaví: muž

Věk: 36

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Destinace: USA

Období: Duben 2013

31.8-8.9 Itálie

Hledám spolucestující do Itálie- San Benedeto del Tronto -Villa Rosa. Mám 4 místa v autě volné do Itálie .Není problém vysadit v jakékoliv části Itálie.
Odjíždím 31.8 večer a návrat z Itálie je 8-9.9. Jedu až do Abruzza.
Zkušený řidič .

Pohlaví: muž

Věk: 18

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Destinace: Itálie Abruzzo

Období: 31-9.9

1 místo v autě a v apartmánu v Itálii.31.8. – 9.9.

Plánujeme s babičkou a synem dovolenou do Itálie a máme jedno místo v autě i v apartmánu volné,
spaní na rozkládacím gauči. Jsme tedy 2 ženy (36 a 58) a syn 11 let.
Cena je 200 €. (doprava i ubytování). Chystáme se navštívit i nedaleký Aquapark. V případě zájmu, mne kontaktujte,
záloha při domluvě 100 €, zbytek v den odjezdu.
Apartmán je v oblasti Palmové Riviéry,
město San Benedetto del Tronto,
rezidence Pierrot

Apartmán je moderní – kompletně vybaven. V přízemí, s místem na parkování, terasa a bazén (vše již v ceně).
Je třeba vzít si povlečení. Je přímo na hlavní promenádě, 10 metrů od pláže.

Pláž je 5 km dlouhá. v Centru městečka je nádherný přístaviště. Dvakrát v týdnu se tam konají trhy.

UŽ JSME TAM JEDNOU BYLI A JE TO PARÁDA.

Pohlaví: žena

Věk: 36

Způsob cestování: Přes cestovku

Destinace: Itálie-San Benedetto del Tronto

Období: 31.8. – 9.9.

Spolucestování Itálie a Slovinsko

Ahoj, v termínu od 21.4. – 1. 5., plánujeme výlet na Slovinsko a do Itálie. V autě máme dvě volná místa, a tudíž sháníme jednu až dvě pohodové osoby(na pohlaví nezáleží), které by se k nám chtěly přidat. S cestováním bez CK máme bohaté zkušenosti, v Itálii jsme byly mnohokrát. Předběžný nástin programu: Od 21.4. –28. 4. pobyt v Itálii, kde navštívíme několik umělecky a kulturně zajímavých měst. Kupříkladu jako jsou Benátky, Padova, Verona. 28.4.-1.5 pobyt na Slovinsku, kde nás čeká prohlídka Lublaně a okolní krásné přírody. Více informací a podrobnější program, rádi zašleme na email. Kontakt na mě: pelonka@e­mail.cz Budu se případně těšit. Zuzka

Pohlaví: žena

Věk: 30

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Destinace: Itálie, Slovinsko

Období: 21.4.-1.5.2012

Hledám společníky na cesty do USA

Hledáme muž + žena (47) společníky na cestování, případně i práci v USA. Představa je měsíc pracovat a chodit do jazykovky a potom další 1 – 2 měsíce cestovat asi autem po krásách USA. Anglicky umíme, ale vždy se dá zlepšovat. Jsme zkušení v cestování. Uvažujeme s odjezdem v polovině dubna 2012. Těšíme se na spolucestující.

Pohlaví: muž

Věk: 47

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Období: USA

USA

Ahojte. Hladam nejakych ludi, ktori by chceli ist so mnou do USA. Nikdy som tam nebola, ale velmi ma laka tato krajina, dobrodruzstvo, spoznanie novych ludi a hlavne krajina, sposob zivota. Rada by som tam stravila isty cas, samozrejme plus nejaky job. Ide o to, ze nemam s kym ist. Ak by sa niekto nasiel, kto by rad siel, kludne sa mi ozvite. Spolu sa akosi dohodneme. Samozrejme prioritou je solventnost.
Moj email je petrovap1@gmail.com Napiste, tesim sa! Petra

Pohlaví: žena

Věk: 23

Způsob cestování: Přes cestovku

Destinace: USA

Období: rok 2012

Amstr, Benelux, Londýn – září

Ahoj, na začátku září (od 7. cca 10 dnů) se chystáme na roadtrip k oslavě začátku nového semestru (je nám 21) po Evropě (nejspíš Amstr, Rotterdam, Brusel, Lucemburk, Londýn aj.) a hledáme dvě až tři milé slečny, které by se tohoto výletu zúčastnily. Nic není pevně dáno a plány můžem společně změnit. Pojedeme autem a na benzím se složíme. (Spotřeba je malá, cca 400,– Kč/1000 km.) V případě zájmu neváhejte napsat na kryh@seznam.cz, podrobnosti vyjasníme. Budeme se těšit!

Pohlaví: muž

Věk: 21

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Destinace: Západní Evropa

Období: 7.9. – cca 17.9.

hledáme 1 spolucestovatele – Pobaltí – již od 18.8.

Hledáme urgentně jednoho spolucestovatele na cestu autem po Pobaltí.

Jsme tři – jedna holka 23 a dva kluci 34, 35 let.
Třetího účasníka jsme našli přes inzerát (na serveru „Hedvábná stezka“) – setkání již proběhlo, zdá se jako pohodový človíček, stále však postrádáme čtvrtého do party.

Auto máme, spaní převážně pod stanem v přírodě, tu a tam i kemp, hostel apod. Tak pokud máš od 18.8. do konce srpna čas a rád/a bys někam vyrazil/a a máš duši cestovatele, neváhej!

pište na e-mail: kadlid@sez­nam.cz

Pohlaví: žena

Věk: 23

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Destinace: Pobaltí

Období: srpen 2010

Hledám spolucestující – Norsko srpen 2010

Milí cestovatelé,

12. 8. 2010 vyrážím autem z ČR směr Norsko a sháním spolucestující, ideálně někoho, kdo umí řídit a mohl by mě v této činnosti vystřídat (ale i „neřidiče“).

Pojedu tuto trasu (není problém přibrat Vás někde cestou, případně někam zajet):
Liberec (start 12.8., 7.00)
Žitava
Berlín
Hamburg
Aabenraa (zde přespání, pod širákem, v autě)
Hirsthals (zde přestup na trajekt, 13.8., 12.45)

Trajekt – Hirsthals – Larvik – 12.45 – 16.30

V Norsku dále pokračuji:
Larvik (13.8., 16.30)
Porsgrun
Skien
a Bo (13.8., 19.30)

Počet cestujících: 3 (včetně mě, sháním tedy 2 spolujezdce/spolujezdkyně)

Auto + prostor pro věci:
mám Škoda Favorit (r. výroby 1992), ale auto je po kompletní opravě a technické (cca měsíc zpátky) a neměl by tedy být žádný problém, s autem jsem v zahraničí ještě nebyla, ale mám najeto přes 25 000 km (za 2 roky aktivního řízení)
co se týče místa, beru s sebou věci na rok pobytu (pravděpodobně včetně kola), tudíž nebude prostor pro moc věcí (ale krosna a nějaké drobnosti bez problému)

Cena:
dle počtu osob, při 3 osobách cca 2 500 Kč/osobu (včetně trajektu)

Kontakt:
verunka.tomkova@seznam.cz, 732/882 746

V případě zájmu mě, prosím, kontaktujte co nejdříve (z důvodu rezervace trajektu).

Díky a přeji pěkné letní dny!

Veru

Pohlaví: žena

Věk: 24

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Destinace: Norsko

Období: srpen 2010

Veronika Tomková | ,
| V Spolujízda | Bez komentářů »

Roadtrip USA 2010 srpen-zari

Zdravím všechny dobrodruhy, na konec léta bych rád opět zamířil do USA na roadtrip. Konec léta jsem vybral záměrně, jednak nebude už na jihozápadě takové vedro (Arizona minulý červenec – 49stupňů ve stínu apod) a hlavně bude už po hlavní turistický sezóně a nebudou se tak všude plést americký kindersáci:D. V USA jsem byl 2×, nacestováno cca 15tis mil. Trasa celého roadtripu je na domluvě, nejde mi ani tak udělat 30 států a 20tis mil, jako se spíš podívat do ne úplně profláknutých míst.;) Nemám problém jet sám, ale ve 2 a více se to vždycky lépe táhne. Ale zase nic se nemá přehánět, optimum jsou 4 cestovatelé, alespoň z předchozích zkušeností, proto využívám této příležitosti a hledám případné spolucestovatele, cestovetelky. Mám dobré slevy díky různým business programům na půjčení aut, hotely i letenky, takže i nějaká koruna by se třeba ušetřila.;) Jinak jsem student VŠ v HK.

Email: martinjanosik@gmail.com

Pohlaví: muž

Věk: 20

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Destinace: USA

Období: konec léta

Do Mexika v letě!!!

Termíny od 1.7. do 23.7.10. nebo 1.7. do 1.8.10. Napište si pro více informací. Jedeme v malé skupince s mexickým česky mluvícím průvodcem. Poznáte opravdový život Mexičanů, archeologická naleziště, pláže, zábavu. Viva Mexico!!!!

Pohlaví: muž

Věk: 33

Způsob cestování: Na vlastní pěst

Destinace: Mexico

Období: 1.7. – 23.7.2010 / 1.7. – 1.8.2010

Zajímavé stránky a partneři

Průvodci

Odjinud